Svadba cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sociálny experiment, v ktorom sa nezadaní pokúsia nájsť lásku

Nová séria šou, na ktorú netrpezlivo čaká množstvo Slovákov a celosvetovo láme rekordy v sledovanosti je späť! SVADBA NA PRVÝ POHĽAD prichádza na obrazovky televízie Markíza nielen s novými pármi, ale aj poriadnou dávkou romantiky.

Už 1. marca odštartuje tretia séria s premiérovými dielmi, ktoré chytia za srdce aj tie najtvrdšie povahy!

Jedinečná šou spojila na Slovensku doposiaľ už sedem párov a tak sa 14 neznámych ľudí stretlo so svojim nastávajúcim až na vlastnej svadbe. Každá z predošlých sérii bola niečím výnimočná a inak tomu nebude ani teraz.

Veľkou novinkou je, že experti v tretej sérii spojili až 5 párov, ktorých osudy budú môcť diváci sledovať až v desiatich epizódach. Zmeny zavítali aj do samotného výberu nezadaných uchádzačov, ktorí si okrem už tradičných psychologických pohovorov, testoch DNA, čuchových testoch, či testoch atraktivity prešli aj novým testom, v ktorom hodnotili hlasy opačného pohlavia.

V predchádzajúcich sériách Svadby na prvý pohľad boli diváci svedkami rôznych emócií. Núdza nebola o smiech, romantiku, slzy, radosť, lásku, nenávisť, aj priateľstvo... No dávku romantiky, aká ich čaká najbližších desiatich týždňoch, Slovensko ešte nežilo. Ak chcete byť svedkami príbehov ako z rozprávky, túto šou si rozhodne nenechajte ujsť!

Čo hovoria na novú sériu experti?

Psychológ Aleš Bednařík, matchmakerka Diana Fabianová a genetička Jaroslava Babková zostavovali v tejto sezóne najideálnejšie páry z 2416 prihlásených single ľudí, ktorým obmedzené sociálne kontakty aj v čase pandémie, či pracovné plány sťažili cestu k hľadaniu lásky.

„Robili sme veľa pre to, aby sme našli kompatibilné páry. Všetci sme sa podieľali na tom, aby sme zostavili takú kombináciu, za ktorú sa postavíme. Dúfam, že to vyjde,“ konštatuje Aleš Bednařík.

K výberu vhodných kandidátov expertom dopomohli aj vyššie spomínané zvukové testy, vďaka ktorým sa o uchádzačoch dozvedeli viac.

„Muži preferovali vyššie posadené hlasy, nežné a veselé. Naopak, ženy zasa najpozitívnejšie reagovali na vzorku najhlbších hlasov, ktoré v nich evokovali pocit istoty a bezpečia,“ priblížila matchmakerka Diana Fabiánová.