Svadba cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Pre pandémiu zažili peklo a najdlhšie odlúčenie. Teraz si užívajú v raji

05. 07 2022 12:00 | kf
Zaľúbenci sú konečne opäť spolu
Zaľúbenci sú konečne opäť spolu Foto: Instagram/milan_benda
Tereza a Milan na dovolenke v Grécku
Tereza a Milan na dovolenke v Grécku
Tereza a Milan na dovolenke v Grécku

Zaľúbenci si užívajú spoločnosť jeden druhého na tomto krásnom mieste.

Tereza a Milan zažili ťažké chvíle, kedy museli byť najdlhšie od seba od začiatku vzťahu. Nevinná pracovná cesta sa premenila pre českého sympaťáka na nočnú moru. Na Filipínach mu vyšiel pozitívny test na koronavírus a musel v štátnej karanténe, ktorá pripomínala scénu z hororu, stráviť viac ako týždeň.

TIP na článok: Služobka v exotike sa premenila na peklo. Milana zo Svadby nepustia z krajiny

„Karanténu som najhoršie znášal zo začiatku, keď som vedel, že mi zostáva ešte veľmi veľa dní. Ku koncu si už človek aj zvykne. Podmienky vo filipínskom karanténnom centre neboli žiadnou prechádzkou ružovou záhradou. Hoci zdravotníci boli milí, jedlo bolo hrozné a všade boli komáre. Po absolvovaní 15-dňovej karantény som mohol konečne ísť na pracovnú cestu do Manily, pre ktorú som tam letel,“ prezradil Milan pre markiza.sk.

Pre Terezu to bol obrovský šok, keď sa dozvedela, čo Milana čaká a že budú od seba dlho odlúčení. „V dnešnej dobe internetu sa našťastie vieme spojiť aj na diaľku, tak sme si volali každý deň. Prvých päť dní bolo celkom v pohode, povedali sme si, stalo sa a o päť dní ťa pustia. No keď mi Milan volal, že musí na ďalších 10 dní do izolácie, dosť ma to vzalo. Bol to taký šok a aj som si poplakala. Ďalší deň sme to už vzali ako niečo, čo neovplyvníme, vedeli sme, že musíme len vydržať a bude dobre,“ dodala Tereza.

Zaľúbenci sú konečne spolu a užívajú si dovolenku v raji

Milan musel letieť z Filipín priamo do Grécka, lebo plánovaný let z Viedne by už nestihol. Doletel hneď druhý deň ráno po Tereze. Tá ho už netrpezlivo čakala na letisku a tešila sa, že konečne budú spolu.

zdroj: Instagram/tereza_benda

„Po takomto zážitku sa človek teší aj z čistej sprchy, teplej postele a normálneho jedla. Spoločnosť partnera a priateľov je na nezaplatenie,“ povedal Milan.

„Grécko sme si obľúbili už minulý mesiac, keď sme skúsili na pár dní Cyprus, obaja prvýkrát. Keď sme vyberali, kam pôjdeme, padol aj Zakynthos, tak sme si povedali prečo nie, urobíme si grécke leto. Toto leto už neplánujeme nič veľké, možno Taliansko na otočku. V zime by sme chceli prvýkrát stráviť Vianoce spolu sami, mimo Česka a Slovenska,“ povedala Tereza na záver.

Upútavka

 
Svadba na prvý pohľad: Stále spolu - v utorok, 10. mája, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na