Svadba cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Veronike zo Svadby sa splnil jej najväčší sen. Na toto čakala dlhé roky

01. 07 2022 10:00 | kf
Veronika zo Svadby
Veronika zo Svadby Foto: Instagram/ver_fab
Veronika a Adam
Veronika a Adam v Dubaji
Veronika a Adam na svadbe

Sympatická trénerka nám prezradila detaily.

Veronika zo šou Svadba na prvý pohľad sa má skvele. Má samé novinky v živote a prezradila nám detaily. Konečne sa jej splnil dlhoročný sen a nikdy nebola šťastnejšia.

Ako sa máš po šou?

Mám sa výborne, ďakujem. Ubehlo celkom veľa času a úprimne mám radosť, že ľudia si ma so šou a televíziou spájajú stále menej, a skôr ma vnímajú ako osobnú trénerku a holistickú poradkyňu. Darí sa mi, dá sa povedať v každej oblasti a hlavne zdravie slúži mne aj celej mojej rodine, čo je v dnešnej dobe najviac.

Zmenil sa ti život po Svadbe?

Ako sa to vezme. Ja som ani po nejakej veľkej zmene netúžila, iba som chcela zažiť niečo nové a hlavne sa chcela posunúť opäť o level vyššie, čo sa mi aj podarilo. Nedávno som zorganizovala svoj prvý fitpobyt pri mori, čo bol môj sen už niekoľko rokov. Podarilo sa mi spojiť svoje dve najväčšie vášne, čo je pohyb a cestovanie. Okrem toho robím stále to isté a venujem sa osobnému trénerstvu. Každopádne som si začala viac veriť, prihlásila sa na štúdium a ešte viac na sebe pracujem, aby som mohla svojim klientom odovzdať len tú najlepšiu kvalitu. Svadba ma spojila aj s niekoľkými úžasnými ľuďmi, za čo som veľmi vďačná, pretože každé jedno stretnutie a skúsenosť ma nejakým spôsobom vyformovali do osobnosti, akou som teraz.

Si zadaná?

Odpoveď na túto otázku by som si rada nechala pre seba.

Upútavka

 
Svadba na prvý pohľad: Stále spolu - v utorok, 10. mája, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na