Svadba cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Adam zo Svadby je stále single. Túži po vzťahu, no nedarí sa mu nájsť tú pravú

24. 06 2022 10:00 | kf
Adam zo Svadby je stále single
Adam zo Svadby je stále single Foto: Instagram/sealcutz

Sympatický Trnavčan prezradil, na čom mu stroskotali predošlé vzťahy.

Adam zo šou Svadba na prvý pohľad je stále single. Hoci sa ho odborníci snažili v sociálnom experimente dať dokopy s Veronikou, vzťah im dlho netrval. Odvtedy už mal pár krátkodobých vzťahov. Stále ale hľadá tú pravú.

„Život po Svadbe sa mi v zásade nijak nezmenil, avšak musím povedať, že sa neustále zlepšujem a veľmi sa z toho teším. Každý deň pracujem na 110% na svojich koníčkoch, a to sa mi odráža na šťastí a úspechoch. Momentálne som single. Nerandím moc často, vážim si svoj čas a vždy si dobre rozmyslím, komu ho venujem. Ale priznám sa, že by som po dlhšej dobe opäť raz spoznal ženu, ktorá ma chytí za srdce,“ povedal Adam.

Po šou mal niekoľko vzťahov, no ani jedna nebola tá pravá

„Od šou som si prežil dva - tri krátke vzťahy. Jedny krajšie, jedny horšie. Ale všetko nás niekam posúva vpred a treba si z toho brat ponaučenie. Sociálnym sieťam moc pozornosti nevenujem, sám sa tam moc nezdržím. Človek ale nikdy nevie, kedy a kde motyka vystrelí,“ prezradil nám Adam.

„S Veronikou sme v kontakte, aj keď v malom, ale sme. Vzťahy sme si ujasnili medzi sebou a prajem jej veľa úspechov a teší ma, keď sa jej darí,“ dodal.

Upútavka

 
Svadba na prvý pohľad: Stále spolu - v utorok, 10. mája, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na