Svadba cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Služobka v exotike sa premenila na peklo. Milana zo Svadby nepustia z krajiny

16. 06 2022 13:55 | kf
Milan bol prednedávnom s Terezou na dovolenke
Milan bol prednedávnom s Terezou na dovolenke Foto: Instagram/milan_benda
Milan ostal uväznení na Filipínach
Milan ostal uväznení na Filipínach
Milanovi je za manželkou veľmi smutno

Neuveríte, v akej malej búdke bez denného svetla musí vydržať skoro dva týždne.

Milan zo Svadby na prvý pohľad vycestoval na Filipíny. Išiel tam riešiť zaujímavú pracovnú príležitosť a ani vo sne by mu nenapadlo, že sa to môže v priebehu sekundy zmeniť. Z exotickej pracovnej cesty sa stala nočná mora.

„Pred odletom na Filipíny som mal negatívny PCR test. Po prílete som sa musel otestovať a vyšiel mi antigénový test pozitívny. Po piatich dňoch v hotelovej karanténe mi opäť vyšiel pozitívny test, no tentokrát PCR test. Vtedy ma presunuli z hotela do tohto zariadenia, čo by som ja nazval búdkou,“ prezradil nám Milan.

Milanovi vyšiel pozitívny test na koronavírus, preto uviazol v tejto krajine, kam pôvodne vycestoval za prácou.

„Išiel som na Filipíny pracovne za dodávateľom, že po dlhšej dobe, čo spolupracujeme, sa uvidíme aj osobne. Teraz sa však chcem čo najskôr dostať z tejto krajiny domov. V Európe sa koronavírus už tak nerieši ako tu. Tu je to psycho. Každý nosí rúška aj v exteriéri, hoci je tu 35 stupňov a vysoká vlhkosť vzduchu, že máš hneď mokré tričko, len čo vyjdeš von. Tešil som sa, že si urobím pracovný výlet, cez víkend sa pozriem do nejakého dovolenkového letoviska, pôjdem k moru, skúsim domácu kuchyňu, ale zatiaľ je to peklo. Som sám a maximálne si tak viem zavolať s rodinou. To je jediný kontakt, ktorý mám,“ vysvetlil nám celú situáciu Milan.