Svadba cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Najvýbušnejší manžel v Svadbe: Čo odhalila o ňom jeho ex, nikto nečakal

10. 06 2022 16:00 | kf
Ženísi zo Svadby
Ženísi zo Svadby Foto: Instagram/stoberradek

Amok ho chytal aj mimo kamier.

Diváci mohli vidieť na obrazovkách televízie Markíza aj prvú sériu českej verzie šou Svadba na prvý pohľad. Jedným z párov bol aj Radek so Simonou. Kým Radek sa do svojej manželky rýchlo zamiloval, ona mu nevedela opätovať jeho city. Simona vyslovila vo finále pre Radka nepríjemný verdikt a ukončila ich spolunažívanie.

Radek Simonu od začiatku fyzicky nepriťahoval, to mu povedala aj na svadobnej ceste. „Radek ma nepriťahoval, to je pravda a musím povedať, že my sme po fyzickej stránke ako manželia určite nefungovali. Boli sme skôr ako spolubývajúci, ktorí bývali v jednom byte,“ priznala sa Simona pre Markízu.

Radek bol výbušný aj mimo kamier

Radek mal pred kamerami výbuch zlosti, ale nebolo to len raz, čo sa takto vytočil. „Aj mimo kamier sa toto jeho správanie opakovalo a to mi na ňom vôbec nebolo sympatické,“ povedala blondína.

Simona je stále single a hľadá toho pravého. „Momentálne nemám priateľa. Chvíľku som po šou s niekým randila, ale nevyšlo to, takže stále hľadám,“ prezradila nám. Cez sociálne siete ju oslovuje veľa mužov, a to nielen z Česka, ale aj zo Slovenska, čo ju veľmi prekvapilo.

V rozhovore sa dozviete, ako vníma Simona sociálny experiment s odstupom času, ako zvládala spolunažívanie s Radkom a či sú stále v kontakte.

Upútavka

 
Svadba na prvý pohľad: Stále spolu - v utorok, 10. mája, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na