Svadba cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Vzťah im dlho po šou nevydržal: Diana a Michal majú dnes vo vzťahoch jasno

17. 06 2022 10:00 | kf
Diana a Michal tvorili pár v druhej sérii Svadby
Diana a Michal tvorili pár v druhej sérii Svadby Foto: TV Markíza

Jeden z nich plánuje svadbu, druhý je single.

Diana a Michal boli účastníkmi druhej série šou Svadba na prvý pohľad. Hoci to vyzeralo s nimi vážne a usmievavá Diana sa presťahovala k Michalovi, po šou to s nimi nebolo až také ružové. Ich cesty sa rozišli a Michal si krátko po tom našiel priateľku.

Diane sa po šou rozbehla kariéra, no stále hľadá toho pravého

„Mám sa skvelo. Po šou sa mi zmenil život, čo sa týka pracovných príležitosti, ktoré sa snažím naplno využívať v oblasti reklamy. Spoznala som nových ľudí. Zmenila som takisto prácu. Venujem sa realitnému trhu. Momentálne som single. Mala som jeden vzťah, ktorý trval osem mesiacov. Žiaľ nevyšiel, ale verím, že ten pravý si ma nájde,“ prezradila pre markiza.sk Diana.

zdroj: Instagram/dianadeottova

Michal je šťastne zadaný a chce si založiť s partnerkou rodinu

„Život sa mi nejako extra nezmenil, akurát som spoznal veľa nových ľudí a získal nové skúsenosti. Účinkovanie mi prinieslo nový partnerský vzťah s Monikou, s ktorou si budujeme zázemie. Kúpili sme si byt a zariadili sme si ho. Začneme čoskoro bývať spolu. Po svadbe a dieťati túžime obaja. Už sme to prebrali a máme rovnaký názor na rodinu. No tento rok určite nestihneme všetko,“ povedal Michal pre markiza.sk.

zdroj: Instagram/monika_unique77