Svadba cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Konečne sa stretli! Prebehla iskra medzi Katkou a Filipom zo Svadby?

31. 05 2022 15:30 | kf
Katka a Filip
Katka a Filip Foto: Instagram/katy.pely

Katka nám prezradila, aké bolo prvé stretnutie.

Šiestym párom v šou Svadba na prvý pohľad mali byť Katka a Filip. Dvadsaťosemročný športový rozhodca si však počas natáčania našiel priateľku, a tak sa žiadna svadba nekonala. Katka bola sklamaná, no neskôr prišiel zvrat.

Filip je opäť nezadaný a Katku kontaktoval po šou. „S frajerkou, ktorú som si našiel počas šou, už nie sme spolu, lebo sme bývali vzdialene od seba. Myslel som si, že časom sa to vyrieši, ale nakoniec sme nenašli spoločnú myšlienku. A áno, myslel som si, že to bude niečo dlhodobé. Ukončila to ona,“ povedal pre markiza.sk Filip.

TIP na článok: KVÍZ: Ako dobre poznáte páry z tretej série Svadby na prvý pohľad?

Dvojici sa podarilo stretnúť osobne

Katka bola otvorená stretnutiu a bola zvedavá, prečo ju chceli experti dať dokopy práve s Filipom.

„Áno, stretli sme sa. Filip mi chcel vysvetliť, z akých dôvodov zrušil sobáš. Obaja sme dospelí rozumní ľudia, takže si myslím, že stretnutie bolo prirodzené a veľmi nad vecou. Nepotrebovali sme si niečo vyčítať, len sa ako ľudia otvorene porozprávať. Sama priznám, že moja zvedavosť spoznať Filipa bola obrovská. Ako typická žena som prirodzene zvedavá. Na druhej strane, odborníci tiež mali objektívny dôvod, prečo nás dvoch chceli dať dokopy, takže aj z tohto hľadiska som bola zvedavá, či by sme si rozumeli,“ prezradila Katka pre markiza.sk.

Na otázku, či sa dvojica ešte stretne a či prebehla medzi nimi iskra, Katka odpovedala jednoznačne: „Neplánujeme vôbec nič. Nechávame veciam voľný priebeh. Ten dôvod, prečo nás chceli dať experti dokopy, stále nepoznám, ale verím, že sa ho raz dozviem. V živote nám veci vždy dajú význam, aj keď to niekedy môže trvať dlhšie,“ dodala sympatická brunetka.

Upútavka

 
Svadba na prvý pohľad: Stále spolu - v utorok, 10. mája, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na