Svadba cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Vyšli s pravdou von: Dôvod, prečo sa Karin a Dušan rozišli!

01. 06 2022 06:00 | kf
Karin a Dušan na svadobnej ceste
Karin a Dušan na svadobnej ceste Foto: TV Markíza

Dvojica nám v exkluzívnom rozhovore prezradila, prečo už netvoria pár.

Od konca šou Svadba na prvý pohľad ubehlo už pár mesiacov. Karin a Dušan sa na finálnom rozhodnutí dohodli, že vo vzťahu budú naďalej pokračovať. Stretávali sa aj mimo kamier a chceli skúsiť, či im to bude ladiť naďalej.

Ukázalo sa, že priateľský vzťah sa neprehĺbil do lásky, a tak si dvojica povedala, že každý pôjde svojou cestou. Čo sa zmenilo v ich vzťahu a našli si už nového partnera? To sa dozviete v rozhovore.

Na finálnom rozhodnutí ste obaja chceli pokračovať vo vzťahu. Čo sa zmenilo medzi vami po šou?

Karin: Na finálnom rozhodnutí sme si povedali, že sa chceme naďalej spoznávať. Chceli sme zistiť, či sa to prehĺbi do lásky mimo kamier, alebo to ostane len pri priateľstve. Stretávali sme sa, ale po čase sme zistili, že každý sme iný a naše priority a životný štýl sú natoľko rozdielne, že sme sa rozhodli ostať kamarátmi.

Dušan: Po šou sme sa ďalej stretávali a pracovali na vzťahu. Chcel som tomu dať šancu, pretože jeden mesiac natáčania bolo príliš málo na to, aby som to zabalil hneď na začiatku. No po čase, keď som bol bez Karin, necítil som, že by mi chýbala. Čiže nebola pre mňa tá pravá.

Prečo si myslíš, že to medzi vami nevyšlo?

Karin: Myslím si, že to nevyšlo preto, pretože každý máme od vzťahu iné očakávania. Duško už je taký pokojnejší, zato ja som živel. Ďalšia vec, ktorá bola pre nás kameňom úrazu, bol fakt, že som necítila, že by to malo perspektívu do budúcna. Ja mám Duška ako človeka rada a som rada, že sme to skúsili a dali tomu šancu, lebo keby sme to neskúsili, určite by mi to bolo ľúto. Na druhej strane som si aj vďaka tomu uvedomila, aké sú moje priority vo vzťahu, moje očakávania a čo reálne potrebujem a myslím, že on to má veľmi podobne.

Dušan: Tých vecí môže byť viacej, asi kombinácia iného životného štýlu, vekový rozdiel a s tým spojená vízia do budúcnosti.

Ste stále v kontakte a stretávate sa ako kamaráti?

Karin: Áno, sme stále v kontakte. Napíšeme si a keď si nájdeme obaja čas, tak sa radi stretneme.

Dušan: Karin mi počas tohto experimentu prirástla k srdcu a neviem si predstaviť, že by som tam mal niekoho iného. Za to obdobie sme spolu zažili veľa pekných zážitkov, čo sa nedajú len tak vymazať, čiže prerušiť s ňou kontakt len kvôli tomu, že nám to nevyšlo, by mi prišlo detinské. Čiže áno, sme v kontakte a stretávame sa.

Si stále nezadaná/ý, alebo už je tvoje srdce zadané?

Karin: Momentálne som stále nezadaná.

Dušan: Momentálne som nezadaný.

Upútavka

 
Svadba na prvý pohľad: Stále spolu - v utorok, 10. mája, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na