Svadba cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Monika zo Svadby na dovolenke vo veľkých problémoch: Záchrana na poslednú chvíľu

05. 05 2022 14:30 | kf
Monika na dovolenke s kamoškami
Monika na dovolenke s kamoškami Foto: Súkr. archív M.M.
Monika na dovolenke s kamoškami
Monika na dovolenke s kamoškami
Monika na dovolenke

Monika sa vybrala na babskú jazdu, kým Michal bol s kamošmi v Košiciach.

Monika prednedávnom oslávila 35. narodeniny a ako darček od kamarátok dostala prekvapenie v podobe babskej jazdy mimo Slovenska. Kým ona bola preč, Michal ostal s kamarátmi v Košiciach.

„Miško nebol preto, lebo to bolo prekvapenie a darček od kamošiek k mojej 35. My máme takú zaužívanú tradíciu, že si sem-tam vyrazíme na babskú jazdu, čo je super, keďže každá žijeme úplne niekde inde a nemáme toľko času sa pravidelne stretávať. Samozrejme, Mišo to úplne podporil a toleroval, keďže si navzájom veríme a neobmedzujeme sa. O tom je aj vzťah. Je krásne tráviť spolu voľný čas, ale aj zároveň sa neobmedzovať. Ja som bola na babskej jazde a taktiež Mišo za chalanmi v Košiciach. A teraz sa tešíme zase na seba, keď budeme spolu,“ prezradila Monika pre markiza.sk.

Dovolenka s nástrahami

Monika odletela s kamarátkami na Kanárske ostrovy, kde si užívali krásne pláže a vybrali sa aj na výlet mimo hotela. A práve tam sa stalo niečo, čo nikto nečakal. Bez záchrany by sa veru tri baby nezaobišli.

„Po prílete sme si požičali auto a dorazili na miesto činu. Hotel bol krásny a celkom poloprázdny, čo nás aj potešilo, keďže sme plánovali oddychovať. Veková hranica v hoteli bola 70+, takže bolo tam kopec srandy a bolo pekné vidieť, ako si nemeckí dôchodcovia užívajú penziu. Po pár dňoch sme sa vybrali na výlet na Pláž Cofete. V polke cesty sme zistili, že nemáme dostatok benzínu a keďže to bolo mimo civilizácie a ešte tie cesty boli nebezpečné, nedalo sa tam nikde otočiť. Boli sme fakt vystresované. Ale nakoniec sme stopli jedno auto a chlapci nám ochotne pomohli,“ spomína si na výlet Monika.

 

Fotky z dovolenky nájdete v galérii.

Upútavka

 
Svadba na prvý pohľad: Stále spolu - v utorok, 10. mája, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na