Svadba cover

MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Obrovský krok Michala zo Svadby: Nechal milovanú prácu a túži po dieťati

01. 12 2021 12:00 | kf
Michal s priateľkou Monikou
Michal s priateľkou Monikou Foto: Instagram/majkelmatej

Michal by pre svoju lásku urobil čokoľvek.

Michal zo Svadby na prvý pohľad je zamilovaný až po uši. Hoci im vzťah s Dianou, s ktorou ho dali dokopy odborníci v šou, nevyšiel, lásku si našiel po ukončení sociálneho experimentu. Zdá sa, že všetko medzi nimi funguje, ako má a Michal robí veľké zmeny v živote.

TIP na článok: Dve svadby im boli málo? Tereza a Milan zverejnili zábery z tretej svadby

Michalova priateľka sa sťahuje za ním do Košíc a chcú si založiť rodinu

„Po 10 rokoch fungovania odstupujem od zabehnutej prevádzky, hlavne z dôvodu, že chceme spomaliť a založiť si na budúci rok rodinu, ak všetko pôjde podľa plánu. Preto som radšej v predstihu ponúkol odstúpenie, keďže proces môže trvať niekoľko mesiacov. Prednedávnom sme si v Košiciach zaobstarali bývanie a pravdepodobne začiatkom roka by sa mala Monika sťahovať do Košíc. Aj keď sa zatiaľ poznáme len necelých šesť mesiacov, obaja máme pocit, ako keby sme sa poznali cely život,“ prezradil pre web markiza.sk Michal.

Diváci už počas šou mohli vidieť, ako Michalovi záleží na jeho podnikaní a v obchode trávil väčšinu času. Teraz však urobil obrovský krok a podnikanie zavesil na klinec. Priznal sa, že to robí preto, aby sa posunuli vo vzťahu.

„Dúfam, že sa predajňa dostane do dobrých rúk, keďže je to ako moje dieťa, ktoré som vybudoval úplne z nuly. Neodstupuje sa mi to ľahko, keďže práca je aj moje hobby a napĺňa ma. V každom prípade by som si na pár mesiacov oddýchol po 10 rokoch tvrdej driny v podnikaní, a potom určite pokračoval v inom smere,“ dodal Košičan.