Svadba cover

MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Takéto krásne slová chce počuť každá žena: Milan dojal Terezu pred svadbou!

03. 08 2021 15:30 | kf
Milan a Tereza sa už nevedia dočkať svadby
Milan a Tereza sa už nevedia dočkať svadby Foto: Instagram/milan_benda

Milan popustil uzdu emóciám.

Už sa im to blíži! Milana a Terezu delí už naozaj len pár dní od ich reálnej svadby. Dvojica sa spoznala vďaka šou Svadba na prvý pohľad a doteraz sú zaľúbení až po uši. Hoci sympatický tréner sa prihlásil do sociálneho experimentu neskôr, oplatilo sa. Obidvaja vyzerajú byť spokojní a po skončení relácie sa od seba ani nepohli.

Tereza sa odsťahovala k drahému do Prahy a majú spolu veľké plány. Najdôležitejším krokom v ich živote je momentálne svadba, ktorú hoci už raz zažili pred kamerami, nebola reálna. Prípravy sú už v plnom prúde a zaľúbenci prezradili pre TV Markíza aj termín a aj to, ako vyzerá ich svadobné oznámenie.

Milan prekvapil Terezu krásnym vyznaním lásky. Svoje pocity neskrýva ani na sociálnych sieťach a slová, ktoré venoval svojej vyvolenej, by chcela počuť každá žena.

„Človek si ani neuvedomuje, ako sa môže zmeniť život za necelý rok. Zo svadby na prvý pohľad sa stáva svadba na druhý pohľad. Myslel som si, že bude strašne ťažké to celé naplánovať, ale ide to ako po masle. Ešte párkrát sa vyspíme, pôjdeme na obed, ku kaderníkovi, do fitka a už budem zapínať gombíky na košeli, a opäť sa mi budú potiť ruky. Teším sa, keď ťa už uvidím v šatách a bude ti to veľmi slušiť Mimíš,“ napísal Milan.

zdroj: Instagram/milan_benda