Svadba cover

MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

René prekvapil pikantnou tvorbou: Detailný popis posteľných scén

16. 06 2021 14:30 | kf
160203531_571080407184319_1418529673369237406_n.jpg
 

René zverejnil pikantné dielo a prezradil nám, či čerpá pri písaní z vlastných skúseností.

René sa prihlásil do šou Svadba na prvý pohľad, aby si našiel svoju polovičku. Experti mu vybrali prostorekú učiteľku Petru. Hoci sa svalnatý tréner zamiloval do Petry, jeho pocity ostali neopätované. René sa po šou sústreďuje na seba a naďalej sa venuje aktívne športu.

René je stále single, no s Petrou majú dôvod na oslavu

„Stále si užívam slobodu a neustále ma prekvapuje, koľko ľudí to zrazu zaujíma,“ povedal nám René. S Petrou sú podľa jeho slov stále v kontakte a plánujú aj stretnutie. „Petra má novú prácu a zdá sa, že je spokojná. Každú chvíľu ju vidím s Natáliou zo Svadby, tak som rád, že si sadli. Za chvíľku máme ročné výročie od nášho prvého zoznámenia, čo je v tomto prípade aj od svadby. Máme teda čo oslavovať,“ prezradil tréner.

TIP na článok: René sa do Petry zamiloval, no ich cesty sa rozišli: Našla si už za neho náhradu?

René napísal knihu, ktorá zaváňa jemnou erotikou

René a Radek sa po šou stali dobrými kamarátmi. Tomu nasvedčujú aj fotky zo spoločných výletov a večerí. Obidvaja si našli záľubu v písaní. Kým Radek zverejňuje na sociálnych sieťach zamilované verše venované jeho priateľke, René si zvolil inú parketu. Plánuje vydať vlastnú tvorbu, ktorá zaváňa jemnou erotikou. Krátku ukážku zverejnil aj na Instagrame.

A prečo začal písať erotické poviedky? „Instagram je plný citátov, ľudí v legínach a dokonalých mejkapov. Je to podľa mňa len falošný svet, kde sa ľudia predbiehajú v získaní sledovateľov. Nechcel som predávať na sociálnych sieťach produkty, a preto chcem ľuďom niečo ponúknuť, čím sa môžu inšpirovať. Či už k lepšiemu sexu, konverzácii alebo úsmevu. Pridať do ich života trošku viac vášne,“ prezradil René pre markiza.sk.

zdroj: Instagram/the.deadpool.mma

Krátky úryvok sa volá „Dokonalé rande“ a opisuje v ňom detaily spoločnej noci s neznámou dievčinou. „Kľúč som vložil do zámku a skôr ako som sa stihol opýtať, čo by si rada dala na večeru, skočila mi okolo krku a nohy mala zamotané okolo mňa. Jazyk až v krku. Posadil som ju na kuchynskú linku a dlho ju bozkával,“ píše René vo svojej tvorbe. Či autor vychádza z vlastných skúseností, alebo je to fiktívne, vie len sám René.

Čerpá René z vlastných skúseností pri písaní poviedok?

„Podoba so skutočnými osobami je čisto náhodná. Alebo nie je? To sa dozviete na konci relácie,“ hovorí s úsmevom René.

Nenašli ste tú pravú alebo toho pravého? Potrebujete pomoc odborníkov? Prihláste sa do šou Svadba na prvý pohľad a možno práve vďaka nej nájdete svoju vysnívanú polovičku.

Prihlasovací formulár nájdete TU

Nenechajte si ujsť austrálske časti Svadby na prvý pohľad na VOYO a spoznajte nové páry a ich príbehy!