Svadba cover

MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

René sa do Petry zamiloval, no ich cesty sa rozišli: Našla si už za neho náhradu?

15. 06 2021 13:00 | kf
René a Petra
René a Petra Foto: TV Markíza
Petra a René
Petra a René na svadbe
Petra a René na svadbe

Petra nám v rozhovore prezradila, či je zadaná a či sú s Reném v kontakte.

René sa snažil získať srdce Petry, no márne. Prostoreká učiteľka si ho nechcela pripustiť k telu a skôr ho brala ako kamaráta. Hoci vo finále povedala odborníkom, že to s Reném ešte skúsia aj po šou, dlho jej toto rozhodnutie nevydržalo. Na Instagrame sa objavila fotka, kde objíma staršieho muža a fanúšikovia hneď pátrali potom, či je to jej nový objav.

TIP na článok: Šokujúce priznanie Simony o Radkovi: Výbuchy zlosti aj mimo kamier!

„Keď ste sa ma pýtali na to, čo mi dala šou Svadba na prvý pohľad, tak napríklad jeho – úžasný muž, parťák do pohody i nepohody,“ napísala Petra v popise fotky. Fanúšikovia jej húfne začali gratulovať.

Petra s novým objavom.jpg
Foto: Instagram/malapepinkaa
 

Opýtali sme sa preto Petry, či je to naozaj jej nový priateľ. „Písali o nás médiá, že sme spolu, ale je to len kamarát. Je to osoba, ktorú som spoznala počas natáčania šou Svadba na prvý pohľad a držal ma celý čas nad vodou. Vedel, že sa necítim pohodlne. Je to môj poklad,“ prezradila Petra pre Markízu.

Hoci randila, stále nie je zadaná

Hoci mala Petra známosti, stále je nezadaná. „Už asi nezadaná, občas je to vo vzťahu zložité orientovať sa. Povedala by som to tak, že randím a uvidím, čo z toho bude. Čo má byť, bude a opäť nás to posunie niekam ďalej. A s Reném sme stále v kontakte,“ povedala nám Petra.

René je stále single

Sympatický tréner je stále slobodný, no vďaka šou nadviazal nové kamarátstva. Podľa sociálnych sietí trávi veľa času práve s Radkom. Zdá sa, že sa ľudsky veľmi našli a chodia spolu na výlety a aj sa otužovať. Kým je Radek už šťastne zadaný, René je stále single.

zdroj: Instagram/the.deadpool.mma

René v spoločnosti Radkovej frajerky

zdroj: Instagram/stoberradek

Nenašli ste tú pravú alebo toho pravého? Potrebujete pomoc odborníkov? Prihláste sa do šou Svadba na prvý pohľad a možno práve vďaka nej nájdete svoju vysnívanú polovičku.

Prihlasovací formulár nájdete TU

Nenechajte si ujsť austrálske časti Svadby na prvý pohľad na VOYO a spoznajte nové páry a ich príbehy!

 

Komentáre (0)