Svadba cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Radek to nezvládol: Simona mu vymyslela úlohu, ktorá bola nad jeho sily!

11. 06 2021 12:00 | kf
Radek nezvládol kvíz
Radek nezvládol kvíz Foto: TV Markíza

Ako dobre sa poznajú účastníci šou Svadba na prvý pohľad?

Blížime sa do finále a dnes (piatok, 11. júna) sa diváci dozvedia, kto z párov sa rozhodol fungovať spolu ďalej a koho cesty sa rozchádzajú. Ešte predtým museli podstúpiť špeciálny kvíz, v ktorom mohli ukázať, ako poznajú toho druhého.

TIP na článok: Pomsta je sladká: Natália musela splniť Františkove želanie!

Štěpánka s Pavlom a František s Natáliou to už majú za sebou. Kým Štěpánka zvíťazila nad usmiatym kuchárom, Natália neprekonala Františka a musela mu preto splniť jedno prianie. Pri Simone a Radkovi by mnohí čakal, že Radek bude svoju polovičku poznať na 100 %, ukázalo sa, že Simona ho pozná oveľa lepšie.

Čo sa týka Petry a Reného, dlho to bolo medzi nimi nerozhodné, až ku koncu opäť zvíťazila ženská strana. René musel preto pre svoju vyvolenú tancovať, čo veru nie je jeho silnou stránkou. Posúďte sami.Sledujte veľké finále šou Svadba na prvý pohľad už tento piatok o 20.30 h na Markíze a už teraz na VOYO!

 

Nenašli ste tú pravú alebo toho pravého? Potrebujete pomoc odborníkov? Prihláste sa do šou Svadba na prvý pohľad a možno práve vďaka nej nájdete svoju vysnívanú polovičku.

Prihlasovací formulár nájdete TU

Komentáre (0)