Svadba cover

MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Najprv to medzi nimi škrípalo, René to však vidí ružovo: Petra má na to iný názor

08. 06 2021 13:00 | kf
Petra a René o vzťahu
Petra a René o vzťahu Foto: TV Markíza
Petra a René
Petra a René na svadbe
Petra a René na svadbe

Petra prezradila, prečo si myslí, že sú medzi nimi také rozdiely.

Petra a René začali spoločnú cestu naozaj nezvyčajne. Mladá nevesta sa po obrade od svojho manžela oddialila a rozplakala sa. Neskôr sa mu však podarilo svoju nevestu upokojiť, no rozdiely medzi nimi sú citeľné.

Na svadobnej ceste sa René snažil nájsť cestu k Petre, ale jeho pokusy si ju získať mu nevychádzali. Po Slovinsku sa vrátili do Česka a nasťahovali sa do spoločného bytu. Tam sa zdá, že Petra konečne dáva šancu manželovi a robia pokroky.

TIP na článok: Štěpánka a Pavel sa rozohnili: Kuchár si v spálni rozbil hlavu!

„Za mňa to bolo veľmi náročné a možno som si precenila svoje schopnosti. Trvalo mi dlhšie, kým som dokázala pochopiť Reného a správala som sa inak, ako som chcela,“ spomína Petra na svoju reakciu po obrade, keď sa rozplakala. Sama priznala, že súdila ľudí priskoro bez toho, aby ich spoznala. To sa už teraz zmenilo.

„S odstupom času som pochopil, že chyba je asi vo mne a snažil som sa na tom zapracovať a myslím si, že sa mi to aj podarilo a už si viac rozumieme,“ povedal René.

V bonusovom videu sa dozviete, ako vnímajú ich vzťah mladomanželia a prečo to René vidí medzi nimi viac ružovo ako Petra.

Sledujte veľké finále šou Svadba na prvý pohľad už tento piatok o 20.30 h na Markíze a už teraz na VOYO!