Svadba cover

MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Šokujúce priznanie Simony o Radkovi: Výbuchy zlosti aj mimo kamier!

12. 06 2021 13:00 | kf
Simona v Teleráne
Simona v Teleráne Foto: TV Markíza
Simona a Radek
Simona a Radek
Simona a Radek na svadbe

Svadba na prvý pohľad pre Simonu nezafungovala a hoci randila po šou, stále je single.

Česká šou Svadba na prvý pohľad sa už skončila a nie každý pár zostal spolu. Simona vyslovila vo finále pre Radka nepríjemný verdikt a ukončila ich spolunažívanie.

Radek Simonu od začiatku fyzicky nepriťahoval, to mu povedala aj na svadobnej ceste. „Radek ma nepriťahoval, to je pravda a musím povedať, že my sme po fyzickej stránke ako manželia určite nefungovali. Boli sme skôr ako spolubývajúci, ktorí bývali v jednom byte,“ priznala sa Simona pre Markízu.

Radek bol výbušný aj mimo kamier

Radek mal pred kamerami výbuch zlosti, ale nebolo to len raz, čo sa takto vytočil. „Aj mimo kamier sa toto jeho správanie opakovalo a to mi na ňom vôbec nebolo sympatické,“ hovorí blondína.

Simona je stále single a hľadá toho pravého. „Momentálne nemám priateľa. Chvíľku som po šou s niekým randila, ale nevyšlo to, takže stále hľadám,“ prezradila nám. Cez sociálne siete ju oslovuje veľa mužov, a to nielen z Česka, ale aj zo Slovenska, čo ju veľmi prekvapilo.

V rozhovore sa dozviete, ako vníma Simona sociálny experiment s odstupom času, ako zvládala spolunažívanie s Radkom a či sú stále v kontakte.

 

Komentáre (0)