Svadba cover

MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Radek si po skončení šou našiel lásku: Je podoba so Simonou čisto náhodná?

14. 06 2021 12:30 | kf
Radek si po šou zmenil imidž
Radek si po šou zmenil imidž Foto: Instagram/stoberradek
Simona a Radek
Simona a Radek na svadbe
Simona a Radek na večeri

Radek je zamilovaný až po uši a chce dať celému svetu najavo, aké sú jeho city.

Medzi Simonou a Radkom, bohužiaľ, nezafungovala chémia. Hoci Radek sa do sympatickej blondíny zamiloval, nepodarilo sa mu získať si jej srdce. Simona po skončení šou priznala, že od začiatku ho brala ako kamaráta a v byte žili mesiac ako spolubývajúci. Preto nikoho neprekvapilo, keď vo finále Simona povedala, že Radkovi nikdy nebude schopná opätovať jeho city.

TIP na článok: Šokujúce priznanie Simony o Radkovi: Výbuchy zlosti aj mimo kamier!

Kým Simona je po šou stále slobodná, Radek sa už stihol opäť zamilovať. Jeho vyvolenou je mladá, len 19-ročná Klára. Dievčine vyznáva lásku na sociálnych sieťach a zdá sa, že je zamilovaný až po uši. Niektorí jeho fanúšikovia si všimli, že sú tam podobné črty so Simonou.

zdroj: Instagram/stoberradek

„Šesť mesiacov spolu, jeme pri jednom stole a spíme v jednej posteli,“ píše Radek na sociálnych sieťach. Romantickými veršami dáva svojej láske aj celému svetu najavo, aký je šťastný, že má po svojom boku Kláru.

zdroj: Instagram/stoberradek

Radek a Klára
Foto: Instagram/stoberradek
 

Nenašli ste tú pravú alebo toho pravého? Potrebujete pomoc odborníkov? Prihláste sa do šou Svadba na prvý pohľad a možno práve vďaka nej nájdete svoju vysnívanú polovičku.

Prihlasovací formulár nájdete TU

Komentáre (0)