Svadba cover

MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Problémy v raji? Štěpánka ostala po Pavlovom priznaní v šoku

29. 05 2021 11:00 | kf
Štěpánka sa dozvedela nečakané tajomstvo
Štěpánka sa dozvedela nečakané tajomstvo Foto: TV Markíza
Štěpánka a Pavel si dali vášnivý bozk
Štěpánka a Pavel na svadbe
Štěpánka a Pavel po obrade

Reč bola o deťoch a vtom sa Pavel priznal.

Príbeh usmiateho kuchára a potetovanej manažérky pokračuje veľmi dobre. Štěpánka a Pavel sa vďaka šou Svadba na prvý pohľad stretli a zdá sa, že láska na prvý pohľad naozaj existuje. Pavel sa už pri prvom pohľade na svoju nevestu zamiloval a priznal sa, že je to presne žena, na ktorú celý život čakal.

Štěpánka jeho pocity opätovala a do vzťahu s novým manželom sa hneď vrhla. Už na svadobnej ceste v Grécku vyzerajú, ako keby boli spolu dlhé roky. Zohraná dvojka si užíva slnečné lúče za hranicami a zbližuje sa čím ďalej tým viac. Na prechádzke sa však stalo niečo nečakané. Mladomanželia sa začali rozprávať o deťoch a obidvaja súhlasili, že už by si priali bábätko. Vtom sa Pavel priznal, že jeho bývalá priateľka zostala s ním tehotná.

Pozrite si video, ako zareagovala Štěpánka na nečakané priznanie manžela a čo sa stali medzi Pavlom a jeho bývalou priateľkou.

Nenechajte si ujsť austrálske časti Svadby na prvý pohľad na VOYO a spoznajte nové páry a ich príbehy!

 

Nenašli ste tú pravú alebo toho pravého? Potrebujete pomoc odborníkov? Prihláste sa do šou Svadba na prvý pohľad a možno práve vďaka nej nájdete svoju vysnívanú polovičku.

Prihlasovací formulár nájdete TU