Svadba cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Mladomanželia v tom majú jasno: Obidvaja túžia po deťoch. Aj sa zhodli na počte!

11. 05 2021 13:00 | kf
Natália a František na svadbe
Natália a František na svadbe Foto: TV Markíza

Zdá sa, že Natália a František túžia po tom istom.

Natália a František sa prihlásili do sociálneho experimentu Svadba na prvý pohľad, aby si našli životného partnera. Pred obradom bola mladá Ukrajinka veľmi nervózna, až skoro k oltáru ani nedošla. Nakoniec stres opadol, keď uvidela Františka a ich pohľady sa stretli. Mladomanželia vyslovili svoje áno a začínajú sa pomaly spoznávať. Hoci sa stretli prvýkrát, zdá sa, že majú toho viac spoločného, ako si mysleli.

TIP na článok: Prvé reakcie Natálky a Františka po svadbe: Je to láska na prvý pohľad?

Ako si novomanželia predstavujú spoločný život?

Natália aj František dúfajú, že ich vzťah bude dlhodobý aj napriek tomu, že sa ešte nepoznajú. Veria, že experti urobili maximum a prebehne medzi nimi tá povestná „iskra“. Pri oltári si mladomanželia dali symbolicky pusu na líčko a je otázne, kedy dôjde medzi nimi k ozajstnému bozku. „Myslím si, že keď dôjde k bozku, tak to bude vzájomné. Ja som sa nikdy neriadila tým, že musí prvý napísať chlap, alebo chlap musí urobiť prvý krok. Keď to chce žena, tak nech to urobí,“ hovorí mladá nevesta s úsmevom.

Kto rozpúta prvú vážnu hádku, koľko detí chcú mladomanželia a čo je ich najväčšie hobby, sa dozviete v bonusovom videu.

Nenašli ste tú pravú alebo toho pravého? Potrebujete pomoc odborníkov? Prihláste sa do šou Svadba na prvý pohľad a možno práve vďaka nej nájdete svoju vysnívanú polovičku.

Prihlasovací formulár nájdete TU

Komentáre (0)