Svadba cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Prvé reakcie Natálky a Františka po svadbe: Je to láska na prvý pohľad?

07. 05 2021 21:50 | kf
Natália a František na svadbe
Natália a František na svadbe Foto: TV Markíza
Natálka a František
Natálka a František
Natália a František

Prvému páru po obrade spadol kameň zo srdca.

Prvý pár tvoria v českej verzii šou Svadba na prvý pohľad sympatická 23-ročná zdravotná sestra Natália a 36-ročný pohľadný podnikateľ František. Obidvaja sa prihlásili do sociálneho experimentu, lebo sa im nedarilo v predošlých vzťahoch. Natália aj František by sa už chceli usadiť a mať veľkú rodinu. Pred obradom boli veľmi nervózni, lebo nevedeli, kto ich bude pri oltári čakať. Krásna nevesta bola taká vystresovaná, že skoro odpadla. Nakoniec však všetko dopadlo dobre a mladomanželom nechýbali pri pohľade na toho druhého úsmevy na perách.

Aká bola ich reakcia, keď sa prvýkrát uvideli?

Keďže ani jeden z nich netušil, kto ich bude čakať pri oltári, mali len tajomnú predstavu o tom, koho im experti vybrali. Keď sa uvideli na obrade, obidvom padol kameň zo srdca. „Dosť sa mi po obrade uľavilo, ale mám veľmi veľa otázok na pána manžela,“ povedala s úsmevom mladá nevesta.

„Moja nevesta je na prvý pohľad krásna a má neskutočné nádherné zelené oči. Na základe prvých pár slov, čo sme si vymenili, mám pocit, že si budeme rozumieť. Konečne sa mi uľavilo a som veľmi šťastný,“ povedal František tesne po sobáši.
 
S akými očakávaniami sa prihlásili do sociálneho experimentu, prečo si nevedeli nájsť partnera a aká bola ich reakcia pár minút po obrade, sa dozviete v bonusovom videu.

Nenašli ste tú pravú alebo toho pravého? Potrebujete pomoc odborníkov? Prihláste sa do šou Svadba na prvý pohľad a možno práve vďaka nej nájdete svoju vysnívanú polovičku.

Prihlasovací formulár nájdete TU

Komentáre (0)