Svadba cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Česká verzia šou Svadba na prvý pohľad: V čom sa líši od slovenskej?

06. 05 2021 12:00 | kf
Natália a František (vľavo) z českej svadby, Tereza a Milan (vpravo) zo slovenskej svadby
Natália a František (vľavo) z českej svadby, Tereza a Milan (vpravo) zo slovenskej svadby Foto: TV Markíza

Pri hľadaní párov pomohla susedom naša genetička Jaroslava Babková.

Obľúbená šou Svadba na prvý pohľad pokračuje. Českú verziu môžu sledovať diváci aj na obrazovkách Markízy každý piatok o 20.30 h. Až štyri nové dvojice sa zveria do rúk expertov, aby im veda pomohla nájsť partnera na celý život. V prvej sérii v Česku prichádza na pomoc aj skúsená genetička Jaroslava Babková, ktorá bola súčasťou slovenských svadieb.

Líši sa česká verzia šou od slovenskej?

Jaroslava Babková sa už dlhé roky venuje odhaľovaniu biologických korelátov kognitívnych funkcií s hlavným zameraním na úlohu testosterónu (a génov zapojených do jeho metabolizmu) pri modulácii správania, kognitívnych funkcií a emócií. Na základe vedy preto pomáham účastníkom šou nájsť si toho pravého partnera.

„Princíp aj párovanie jedincov je rovnaký ako u nás, tak aj v Česku. Ako to dopadne po svadbe, závisí už len od ľudí. Aj prvá, aj druhá séria slovenskej Svadby na prvý pohľad sa líši, a preto sa bude líšiť aj česká šou, keďže sú to iné príbehy ľudí, ktoré môžeme sledovať,“ hovorí genetička.

Ako to vyzeralo pri výberu párov v Česku a prečo sa hovorí, že protiklady sa priťahujú, prezradila v Teleráne.

 

Sledujte novú epizódu relácie Svadba na prvý pohľad každý piatok o 20.30 h na Markíze a už teraz na VOYO!

 

Nenašli ste tú pravú alebo toho pravého? Potrebujete pomoc odborníkov? Prihláste sa do šou Svadba na prvý pohľad a možno práve vďaka nej nájdete svoju vysnívanú polovičku.

Prihlasovací formulár nájdete TU

Komentáre (0)