Svadba cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Diana a Michal sa priznali, že už nie sú spolu: Tu je dôvod ich rozchodu!

10. 05 2021 09:15 | kf
Diana a Michal
Diana a Michal Foto: Markíza
Michal a Diana
Diana a Michal
Tereza a Milan pred oltárom

Po ukončení šou sa udialo pár zmien, ktoré viedli k odlúčeniu.

Druhá séria šou Svadba na prvý pohľad sa skončila a páry sa museli vo finále rozhodnúť, či budú pokračovať v budovaní vzťahu. Diana a Michal prežili krásne chvíle na svadobnej ceste v exotike a následne sa spoznávali v spoločnej domácnosti. Mali krajšie aj horšie momenty, ale vo finále sa rozhodli, že budú pokračovať v tom, čo začali.

Obidvaja bývajú v Košiciach, a tak sa stretávali aj mimo kamier, aby vyskúšali, ako im to funguje, keď nie sú neustále pred objektívom. Obidvaja priznali, že keby nebolo tohto experimentu, určite by sa nestretli, aj keď bývajú neďaleko od seba. Obidvaja mali iné záujmy a nemali spoločných kamarátov. Vďaka šou sa však zblížili a vytvorilo sa medzi nimi puto. Aj napriek tomu, že ich vzťah vyzeral veľmi nádejne, časom si uvedomili, že zostanú radšej priateľmi. „Už netvoríme pár, ale ostali sme kamaráti,“ prezradila nám usmievavá Košičanka.

Potvrdil nám to aj Michal, ktorý vďaka uvoľňovaniu pandemických opatrení mohol znovu otvoriť svoj obchod a tomu venuje teraz väčšinu času. „S Diankou máme nadštandardný kamarátsky vzťah. Stretávame sa naďalej, aj medzi rodinami, chodíme na večere, kávy a na spoločné výlety,“ hovorí Michal.

TIP na článok: Tereza a Milan to myslia naozaj vážne: Prezradili nám, kedy bude reálna svadba

Kým jeden vzťah sa prehĺbil skôr do kamarátskeho, druhý prekvitá. Tereza a Milan plánujú v lete reálnu svadbu a prípravy sú v plnom prúde. To, že vzťah naozaj myslia vážne, potvrdzuje aj fakt, že sa Tereza nasťahovala k Milanovi do Prahy a svoje rozhodnutie opäť opustiť Slovensko vôbec neľutuje.

TIP na článok: Tereza a Milan prehovorili o rodine

Nenašli ste tú pravú alebo toho pravého? Potrebujete pomoc odborníkov? Prihláste sa do šou Svadba na prvý pohľad a možno práve vďaka nej nájdete svoju vysnívanú polovičku.

Prihlasovací formulár nájdete TU

Komentáre (0)