Svadba cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Po čase si uvedomili veľa vecí: Ako to vyzerá s Dianou a Michalom mimo kamier?

04. 05 2021 09:00 | kf
Diana a Michal ostali spolu aj po šou
Diana a Michal ostali spolu aj po šou Foto: TV Markíza
Michal a Diana
Diana a Michal
Michal a Diana na svadobnej ceste

Šťastný pár má za sebou veľa nových zážitkov.

Do šou Svadba na prvý pohľad sa prihlásili tisícky slobodných ľudí, ktorí hľadali svoju spriaznenú dušu. Experti dali dokopy štyri páry, ktorých osudy sme mohli sledovať na televíznych obrazovkách. Nie všetci však na konci šou chceli pokračovať vo vzťahu. Medzi šťastných mladomanželov patria Tereza s Milanom a Diana s Michalom, ktorí zostali spolu.

TIP na článok: Tereza a Milan to myslia naozaj vážne: Prezradili nám, kedy bude reálna svadba

Diana a Michal dali šancu ich vzťahu a pokračujú v ňom aj mimo kamier. Za tie mesiace sa naučili veľa nových vecí jeden o druhom. „Po čase sme si uvedomili aj zistili mnoho vecí. Napríklad aj to, ako vnímať toho druhého, čo môžeme urobiť pre toho druhého a ako vzťah zlepšiť. Myslím si, že ten vzťah je úplne iný po piatich mesiacoch. Máme pre seba viac priestoru a voľného času, ako keď sme boli dva mesiace vkuse pred kamerami,“ prezradila Diana.

Diana a Michal ani na sekundu neľutujú, že sa prihlásili do sociálneho experimentu

Obidvaja súhlasia v tom, že experiment naozaj dokáže zafungovať. „Je to jednoznačne najlepšia vec v živote, ktorú som urobil. Aj keď som sa toho najprv obával, lebo je to veľký stres a tlak, ale pokiaľ to človek neskúsi, nevie, a preto každému odporúčam sociálny experiment,“ hovorí Michal.

 

Nenašli ste tú pravú alebo toho pravého? Potrebujete pomoc odborníkov? Prihláste sa do šou Svadba na prvý pohľad a možno práve vďaka nej nájdete svoju vysnívanú polovičku.

Prihlasovací formulár nájdete TU

Nenechajte si ujsť českú Savdbu na prvý pohľad už od 7. mája o 20.30 h na Markíze a už teraz na VOYO!

 

Komentáre (0)