Svadba cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Tereza a Milan to myslia naozaj vážne: Prezradili nám, kedy bude reálna svadba

03. 05 2021 10:00 | kf
Tereza a Milan prezradili, ako sa im darí po šou
Tereza a Milan prezradili, ako sa im darí po šou Foto: Instagram/milan_benda
Milan sa Terez rýchlo otvoril
Milan a Tereza na svadobnej ceste
Milan a Tereza na svadbe

Bývanie v Prahe a reálna svadba. Čo všetko plánujú spolu Tereza a Milan po šou?

Sociálny experiment Svadba na prvý pohľad zafungoval u Terezy a Milana na sto percent. Čo mohli diváci vidieť na obrazovkách, stále pretrváva. Obidvaja majú oči len pre toho druhého a sú zamilovaní až po uši. Milan vo finálnej časti šou daroval Tereze kľúč od jeho bytu, ktorý sympatická blondína, samozrejme, prijala. „Nakoniec sme sa odsťahovali do Prahy, aj keď ja som chcela zostať pôsobiť na Slovensku, mala som tu nejaké plány, ale odložila som ich,“ hovorí spokojná Tereza.

TIP na článok: Stretli sa aj po ukončení šou: Toto sľúbil Michal Vierke!

Zaľúbenci si užívajú spoločné chvíle mimo kamier. „Máme obyčajný partnerský život. Užívame si, že môžeme byť spolu a klape nám to,“ potvrdzuje Milan. Majú za sebou aj stresujúce situácie aj nejaké hádky, ale to všetko patrí k životu. Podľa Terezy to zvládajú super a jeden druhému sú oporou.

„Terka je stále tá istá baba, ktorá bola aj na tréningoch. Neustále je vysmiata, dobrá duša a vie sa postarať o chlapa. To sa veľmi cení hlavne v tejto dobe, keď je všetko zatvorené. Ja prídem domov a vždy je navarené,“ hovorí s úsmevom svalnatý Pražan.

Svadba na spadnutie

Tereza a Milan plánujú reálnu svadbu a aj to potvrdzuje to, že ich vzťah myslia vážne. Pre pandémiu a prísne opatrenia sa im však dátum posúva.

„Prežili sme jednu svadbu pred kamerami, ale chceli by sme zažiť aj reálnu v kruhu našej rodiny a priateľov. Dátum smerujeme zatiaľ na jún, ale vzhľadom na pandemickú situáciu to máme stále otvorené,“ prezradila Tereza.

Tereza a Milan nám v rozhovore prezradili, na čom sa najčastejšie hádajú a ako vyzerá ich spolunažívanie v Prahe.

 

Nenašli ste tú pravú alebo toho pravého? Potrebujete pomoc odborníkov? Prihláste sa do šou Svadba na prvý pohľad a možno práve vďaka nej nájdete svoju vysnívanú polovičku.

Prihlasovací formulár nájdete TU

Nenechajte si ujsť českú Savdbu na prvý pohľad už od 7. mája o 20:30h na Markíze a už teraz na VOYO!

 

Komentáre (0)