Svadba cover

MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Stretli sa aj po ukončení šou: Toto sľúbil Michal Vierke!

01. 05 2021 13:00 | kf
Viera a Michal zostali priateľmi
Viera a Michal zostali priateľmi Foto: TV Markíza
Michal a Viera majú k sebe blízko
Viera a Michal
Viera a Michal

Hoci im vzťah nevyšiel, zostali naďalej priateľmi.

Viera a Michal si povedali zbohom ešte pred finále šou Svadba na prvý pohľad. Hoci sa ešte po svadobnej ceste snažili o spoločné bývanie, iskra medzi nimi nepreskočila a nepomohli ani pozitívne slová expertov. Vierka necítila náklonnosť z Michalovej strany a jemu zase chýbal Vierkin záujem.

Ako to s nimi vyzerá po šou?

Vierku a Michala sme stretli po ukončení šou. Vyzerali veľmi spokojne a zostali v kontakte. „Zostali sme kamaráti a pokračujeme ďalej vo svojom rozbehnutom živote,“ povedala Vierka. S Michalom zostali priateľmi a nebránia sa stretnutiu, keď sa povolia opatrenia.

Michal Vierke sľúbil, že hneď ako si otvorí vlastnú kaviareň, bude medzi prvými jej návštevníkmi. „Michal povedal, že keď si otvorím svoju kaviareň, tak sa zastaví na káve,“ hovorí s úmevom Vierka. „Áno, povedal som jej to a určite sa rád s ňou stretnem a prídem k nej na kávu,“ potvrdil Michal.

Ani s odstupom času neľutujú, že sa prihlásili do sociálneho experimentu aj napriek tomu, že nenašli pravú lásku. Kto z nich uvažuje, že sa prihlási do ďalšej série, sa dozviete v rozhovore.

 

Nenašli ste tú pravú alebo toho pravého? Potrebujete pomoc odborníkov? Prihláste sa do šou Svadba na prvý pohľad a možno práve vďaka nej nájdete svoju vysnívanú polovičku.

Prihlasovací formulár nájdete TU

Komentáre (0)