Svadba cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Svadba na prvý pohľad sa nekončí: Diváci sa môžu už čoskoro tešiť na nové páry!

21. 04 2021 11:30 | kf
Páry v druhej sérii šou Svadba na prvý pohľad
Páry v druhej sérii šou Svadba na prvý pohľad Foto: TV Markíza
Prvý pár v českej verzii Svadba na prvý pohľad
Katarína Szabodos, Tomáš Novák a Jaroslava Babková

Sociálny experiment pokračuje novými tvárami.

Šou Svadba na prvý pohľad si rýchlo získala srdcia televíznych divákov. Po úspešnej prvej sérii ste mohli sledovať aj druhú sériu každý piatok na Markíze, kde sa pred oltárom stretli ôsmi nezadaní, ktorí svoj osud vložili do rúk odborníkov tohto experimentu a neváhali sa so svojou polovičkou zoznámiť až na vlastnej svadbe. Štyri páry neskôr odleteli na svadobnú cestu a ich spoločná cesta sa mohla začať. Pre niektorých mladomanželov bolo práve spoločné bývanie osudným a ich životy sa zmenili od základov.

Kým sa jedna šou končí, druhá sa začína

Druhá séria šou sa končí 30. apríla, kedy sa diváci dozvedia, kto z párov spolu ostane a kto chce svoj vzťah budovať ďalej. Pre tých, ktorí sú smutní z toho, že už nebudú svedkami vznikajúcich vzťahov medzi dvomi ľuďmi, máme dobrú správu.

Už 7. mája prichádza na obrazovky Markízy o 20.30 h česká verzia šou Svadba na prvý pohlaď. Tešiť sa môžete na štyri nové páry, ktoré sa zverili do rúk odborníkov, aby našli pravú lásku. Tím expertov tvorí podobne ako u nás trojica odborníkov: Katarína Szabodos  - psychologička, Tomáš Novák – psychoterapeut a Jaroslava Babková – genetička, ktorú poznáme aj zo slovenskej verzie šou Svadba na prvý pohľad.

Prvý pár tvoria sympatická 23-ročná zdravotná sestra Natália a 36-ročný pohľadný podnikateľ František. Nevesta zažije pred veľkým dňom poriadny stres a bude to len na ženíchovi, či ju dokáže upokojiť. Pred oltárom pôjde naozaj o veľa a uvidíme, či Natália povie Františkovi svoje áno.

Sledujte novú epizódu relácie Svadba na prvý pohľad každý piatok o 20.30 h na Markíze a už teraz na VOYO!

 

Nenašli ste tú pravú alebo toho pravého? Potrebujete pomoc odborníkov? Prihláste sa do šou Svadba na prvý pohľad a možno práve vďaka nej nájdete svoju vysnívanú polovičku.

Prihlasovací formulár nájdete TU