Svadba cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Ľubomír zo Svadby na prvý pohľad: Toto by som urobil teraz inak

23. 02 2021 11:00 | KN
Júlia a Ľubomír
Júlia a Ľubomír Foto: Markíza TV

Ľubomír sa nám otvoril.

Ľubomír Mazura bol účastníkom prvej série sociálneho experimentu Svadba na prvý pohľad. Tím odborníkov ho dal dokopy s veselou Júliou, ich vzťah však začal škrípať už na svadobnej ceste. Mnohí by si mysleli, že exotický Zanzibar pár podnieti k romantike, no nestalo sa tak. Hoci sa pár nakoniec rozhodol, že si dá navzájom šancu, po natáčaní sa predsa len rozišli. „Priznám sa, po natáčaní mi začala chýbať moja ex. Kúpil som prvé letenky na Maltu a vycestoval za ňou. Nakoniec sme však zistili, že jediné, čo nás k sebe ťahalo, bola chémia. Vzťah nám začal po chvíli škrípať a rozišiel som sa aj s ňou,“ prekvapil nás Ľubomír.

Už 5. marca štartuje druhá séria Svadby na prvý pohľad a nás zaujímalo, či by tentoraz urobil Ľubomír niečo inak. „Asi by som sa Júlii viac otvoril a dovolil jej spoznať ma. Bol som povrchný, no polepšil som sa. Kiežby som sa mohol prihlásiť znova. Na všetky tie zážitky nikdy nezabudnem, rovnako ako na rady odborníkov, ktoré sa snažím aj teraz aplikovať do svojho romantického života. Škoda, že som ich nevedel aplikovať pri Júlii,“ dodáva. Novým účastníkom radí, aby to nevzdali hneď na začiatku, veľa sa rozprávali a nedusili svoje, či už pozitívne alebo negatívne emócie.

Tip na článok: Miestami navierali žily. Toto sú najdrsnejšie hádky zo Svadby na prvý pohľad

Ľubomír doteraz nenašiel svoju pravú lásku a v súčasnosti je nezadaný. „Konečne sa po dvoch rokoch vraciam na Slovensko a som pripravený usadiť sa. Dúfam teda, že ma tu čaká moja nastávajúca,“ verí urastený športovec. Tiež nám prezradil, že na Slovensko mal doraziť už v januári, no všetky lety z Malty zrušili. Hviezda sociálneho experimentu tak zostala uväznená na Malte a nemôže sa vrátiť domov.

Zdroj: Instagram/lubo.mazura

Druhú sériu sociálneho experimentu Svadba na prvý pohľad sledujte už 5. marca na Markíze!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Svadba na prvý pohľad - v piatok, 16. apríla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na