Svadba cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Ivan zo Svadby na prvý pohľad prezrádza: Mal s Luciou posteľné radovánky?

20. 05 2020 13:30 | KN
Ivan
Ivan Foto: Instagram/ivanplucinsky

Ivana v projekte, ktorý mu mal nájsť ideálnu manželku, spojili s peknou Luciou.

Fanúšikom prezradil aj to, čo odvysielané nebolo

Ivan a Lucia mali spomedzi troch párov najturbulentnejší vzťah. Kým bol Ivan zo svojej nevesty hneď na prvý pohľad nadšený, Lucia prežívala na svadbe sklamanie plačom. Časom sa však karty otočili a práve Lucia sa prezentovala ako tá, ktorá chce dať vzťahu šancu. Jej tempo však nebolo pre spontánneho Ivana dostačujúce a pridali sa aj ďalšie nezhody, vďaka ktorým Ivanova frustrácia z nedobytnej Lucie narastala.

Pár sa ako jediný rozhodol v relácii svoj vzťah ukončiť a nepokračovať v ňom. Svojim fanúšikom na instagramovom profile prezradil, že s Luciou bol po natáčaní ešte v kontakte, aj keď nie v osobnom. Dnes by ju však nerád čo i len stretol a na jej adresu sa nevyjadruje veľmi lichotivo.

Tip na článok: Ľubo zo Svadby na prvý pohľad prezrádza: Júlia nebola fyzicky môj typ

Mali spolu aj niečo viac?

Jeho fanúšikovia dostali možnosť spýtať sa ho na čokoľvek ohľadom súťaže. Z jeho odpovedí sa mohli dozvedieť, že vlastne ani nevie, čo ho na Lucii priťahovalo, ale vraj to bolo silné. Diváci mohli byť svedkom toho, ako sa Lucia pri Ivanovom vyslovení verdiktu menom rozchod" žalostne rozplakala, Ivan má však na to jasný názor. Podľa neho všetko len hrala a chcela byť za peknú. Dnes by ju podľa jeho slov nechcel ani za kamarátku a na otázku, či spolu mali sex, odpovedal ráznym a výstižným nie. Od natáčania žiadnu priateľku nemal, hoci to s niektorými ženami k prekročeniu priateľskej roviny smerovalo. Nuž, Ivan, hádam nájdeš ty aj Lucia šťastie a lásku v inej náruči.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Svadba na prvý pohľad - v piatok, 16. apríla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na