MARKÍZA • OD 5. MARCA •

Ľubo zo Svadby na prvý pohľad prezrádza: Mal s Júliou aj niečo viac?

28. 04 2020 17:00 | KN
Ľubomír a Júlia
Ľubomír a Júlia Foto: Instagram/lubo.mazura

Ľubomír bol účastníkom úspešnej relácie Svadba na prvý pohľad, v ktorej ho veda spojila s peknou Júliou.

Relácia ho naučila, že vzťah chce čas

Aké by to asi bolo uvidieť svoju nastávajúcu prvýkrát až pred oltárom? Mladý fitnes tréner si takúto kurióznu situáciu vyskúšal a ako sám tvrdí, veľa ho to naučilo. „Zistil som, že je dôležité nehrnúť sa do vzťahu, ale človeka najskôr dôkladne spoznať. Podnikať kroky ako spoločné bývanie a svadba by ste mali tiež až po čase. Väčšinou som robil veci podľa toho, ako som to cítil, no vyzerá to tak, že to nebolo vždy správne a mal som tomu všetkému nechať čas a priestor," hovorí Ľubo.

Ideálna partnerka? Inteligentná a športovkyňa

Hoci mnohí Ľubove zmýšľanie označili za povrchné, on sa voči takýmto názorom ohradzuje. Podľa jeho slov mu totiž imponuje najmä nastavenie mysle. „Vždy mi imponovali inteligentné ženy so zmyslom pre humor. Áno, chcem, aby moja partnerka športovala a mala vzťah k zdravému životnému štýlu, pretože tak sa jednoduchšie zladíme. No veľakrát sa mi potvrdilo, že ak je tam tá povestná chémia a rozumieme si, ostatné veci nehrajú dôležitú rolu."

Tip na článok: Júlia zo Svadby na prvý pohľad: Prečo sa pri oltári smiala a ako hodnotí Ľuba

Romantika, to je moje

Aj Ľubomírovi kamaráti do kamery o účastníkovi relácie tvrdili, že je romantik. On sám to nepopiera a aj keď to mnohým môže podľa jeho slov prísť trápne, svoju romantickú dušu nezatajuje: „Moje ideálne rande možno vyznie ako klišé, ale predstavujem si večeru niekde na pláži pri mori a západe slnka, dlhé konverzácie do noci pod hviezdami. Aj s Júliou sa mi v Zanzibare páčilo, keď sme si po večeri sadli na terasu do hojdacej siete a pozorovali hviezdy," spomína Ľubo.

Bolo medzi Ľubom a Júliou aj niečo viac?

V našom predošlom rozhovore sa Ľubomír vyjadril, že Júlia nebola jeho fyzický typ. Nás preto zaujímalo, či medzi mladým párom chémia naozaj nezafungovala, keďže spolu niekoľkokrát spali v jednej posteli a trávili spolu celé dni. Na otázku, či prišlo aj k sexuálnemu zážitku, Ľubo odpovedal takto: „Nie. Júlia asi aj chcela, no mňa jednoducho nepriťahovala." Otázka mnohých divákov relácie je teda konečne zodpovedaná!

Zdá sa, že ani korona Ľuba pred cvičením nezastaví!

zdroj: Instagram/lubo.mazura

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Svadba na prvý pohľad: NOVÁ SÉRIA - od 5. marca, na Markíze!
Sledujte celé epizody na