Svadba cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Júlia zo Svadby na prvý pohľad: Prečo sa pri oltári smiala a ako hodnotí Ľuba

24. 04 2020 17:00 | KN
Júlia priznáva: „Na svojom reálnom sobáši sa takto smiať nebudem.
Júlia priznáva: „Na svojom reálnom sobáši sa takto smiať nebudem." Foto: Instagram/Julia Nedbalova

Júlia bola účastníčkou projektu Svadba na prvý pohľad, v ktorom jej veda mala pomôcť nájsť dokonalého partnera.

Vzťah Júlie a Ľuba po natáčaní stroskotal

Rozchod potvrdili obaja už pred časom, pričom sa mnohí domnievali, že dôvodom mohol byť Ľubov odchod na Maltu. To nám však Ľubo v rozhovore poprel a dodal, že najväčší problém bol v ich povahách. Júlia sa k rozchodu vyjadrila rovnako: „Vo veľa podstatných veciach sme si nesadli. Kebyže sme si sadli, tak by sme ešte boli spolu." Dvojica taktiež potvrdila, že v kontakte už nie je.

Šou Júlii zmenila život

A vyzerá to tak, že jej momentálna situácia, ktorá nám všetkým priniesla množstvo obmedzení, dokonca vyhovuje. „Je síce teraz ťažšie obdobie, ktoré so sebou prináša veľa obmedzení, ale snažím sa využiť tie pozitívne dopady a netrápiť sa príliš tým, čo neviem zmeniť. Mám možnosť tráviť čas s rodinou a to je pre mňa to najdôležitejšie. Snažím sa čas využiť efektívne a trošku si oddýchnuť od všetkého toho vzruchu, ktorý vďaka šou v mojom živote nastal."

Ľubo priznal, že ho Júlia nepriťahovala, priťahoval Ľubo Júliu?

Júlia sa v šou viackrát vyjadrila na adresu atraktívneho Ľuba, že vyzerá dobre, no po rozchode hodnotí jeho výzor, zdá sa, inak. „Ľubo nie je môj typ, ale nechcela som ho odsúdiť skôr, ako ho spoznám." Podobne sa na jej adresu vyjadril aj Ľubo, ktorý sa dokonca netajil tým, že bol pre výber jeho nevesty na odborníkov nahnevaný.

Tip na článok: Ľubo zo Svadby na prvý pohľad: „Júlia nebola fyzicky môj typ."

Ako hodnotí svoj smiech pri oltári?

Azda najpamätnejším momentom z celej relácie bol Júliin smiech pri oltári, ktorý sprevádzal celý obrad. Niektorí toto gesto považujú za sympatické, iní za absolútne faux paus. Je jasné, že na stres reaguje každý inak, takisto aj na záplavu radosti a vzrušenia, Júlia si to však vysvetľuje inak. „Predpokladám, že na svojej skutočnej svadbe sa smiať nebudem, ale táto skúsenosť sa s tým nedá porovnať. Kráčate k oltáru obklopená kamerami a idete si zobrať neznámeho človeka. Samozrejme, ak by šlo o normálnu svadbu, kde si beriem muža, ktorého milujem, je to moment plný emócií a správala by som sa seriózne. No v tomto prípade mi hlavou prebiehali skôr výčitky, že akú blbosť som sa to rozhodla spraviť. Navyše tam bola celá moja rodina a pozerala sa na to. To mi na nervozite len pridalo."

Ako sa má dedko a Harry?

Jeden z najdôležitejších mužov jej života je Júliin starý otec, ktorého sa rozhodla predstaviť aj Ľubovi, s ktorým k starkému prišla na návštevu. Ich silné puto Ľubo docenil obdivnými slovami na adresu Júlie, ktoré počas relácie od neho až tak často počuť nenechal. Aj to bol dôvod, prečo nás zaujíma, ako sa jej starý otec má. Je totiž rizikovou skupinou, pre ktorú je koronavírus nebezpečný. Starký si však pre pandémiu vrásky nerobí. „Dedo sa má výborne, robí nám radosť." To sa však nedá povedať o psovi menom Harry, ktorého si dvojica zaobstarala do spoločnej opatery. „Harry našiel šťastný domov, my sme si ho nechať nemohli." zhodnotila stručne Júlia, ktorá už počas natáčania hodnotila Ľubov krok zaobstarať dvojici psa ako nedomyslený.

Svoje šťastie našla inde

Účastníčka prvej série projektu Svadba na prvý pohľad síce lásku v relácii nenašla, no ani to jej nezabránilo hľadať ju ďalej. A ako sa hovorí, kto hľadá, nájde. Aj Júlia našla a dnes hrdo vyhlasuje, že je šťastne zadaná. Ktovie, možno si čoskoro posvietime na jej správanie pri sobáši so svojím vyvoleným. Svoju účasť v projekte však neľutuje. „Som veľmi rada za možnosť zúčastniť sa ho, táto skúsenosť mi dala naozaj veľa."

Ak ste si Júliu obľúbili, môžete ju sledovať aj na jej YouTube kanáli!


Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Svadba na prvý pohľad - v piatok, 16. apríla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na