Svadba cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Ľubo zo Svadby na prvý pohľad prezradil: Júlia nebola fyzicky môj typ

22. 04 2020 17:00 | KN
Ľubo zo Svadba na prvý pohľad prezradil: Júlia nebol fyzicky môj typ.
Ľubo zo Svadba na prvý pohľad prezradil: Júlia nebol fyzicky môj typ. Foto: TV Markíza
Ľubo žije momentálne na Malte
Ľubo žije momentálne na Malte
Ľubo žije momentálne na Malte

Účastníkom projektu Svadba na prvý pohľad bol aj atraktívny Ľubomír, ktorému veda prisúdila ako ideálnu partnerku výraznú Júliu.

Boli spolu pekní, no vzťah im nevydržal

Už na dovolenke v Zanzibare sme mohli vidieť, že dvojica mladomanželov má medzi sebou nezhody. „Nepáčilo sa mi, ako sa Júlia správala pri večeri, ale napríklad jej žiarlenie na jogínku považujem za celkom milé, aj neskôr sme sa na tom smiali," hodnotí Ľubo s odstupom času. Dvojica disponovala dominantnými povahami, čo bolo častým problémom ich komunikácie. Nie je žiadnym tajomstvom, že vzťah Ľuba a Júlie sa po pár mesiacoch bez kamier rozpadol. „Zásadný problém bol v tom, že sme mali úplne iné záujmy a nesadli sme si ani povahovo. Už nie sme ani v kontakte a žijeme si každý svoj život."

Ľubo si svoju nevestu predstavoval fyzicky inak

Je prirodzené, že ako prvé si človek všimne vzhľad, najmä ak ide o človeka, s ktorým idete uzatvárať po párminútovej známosti manželský zväzok. Ľubo bol však z výzoru svojej nevesty sklamaný. „Úprimne, chvíľku som sa na odborníkov hneval, lebo moju ideálnu manželku som si predstavoval inak. Jedna z rád odborníkov bola, že nemám súdiť hneď podľa výzoru, čiže vedeli, že fyzicky Júlia nebola môj typ. Keď som ju však uvidel prvýkrát v bielych šatách, povedal som si, že jej dám šancu, pokúsim sa ju spoznať po osobnostnej stránke a uvidíme, kam to bude smerovať. Doteraz som zakladal svoje vzťahy iba na fyzickej príťažlivosti, tak som si povedal, že je čas na zmenu. Z nejakého dôvodu nás veda spojila, tak som to akceptoval."

Žije na Malte a je mu dobre

Aj na Ľubovom instagramovom profile môžeme vidieť, že po rozchode jeho cesty viedli na Maltu, kde žije aj teraz počas pandémie, ktorá ho, mimochodom, pripravila o vlasy. „Na Malte sa mi žije dobre, pracujem tu pre jednu iGamingovú spoločnosť a trénujem. Bývam hneď pri mori, mám prácu, ktorá ma baví, stíham sa venovať cvičeniu, už len tá partnerka mi chýba," dodáva so smiechom. A teraz dámy, pozor! Ľubo nám totiž prezradil, že je nezadaný a novému vzťahu sa očividne nebráni. Má však jasné kritériá. „Predstavujem si po svojom boku ženu, ktorá je športovo založená a s ktorou budem mať spoločné záujmy."

Účasť na projekte neľutuje, ľutoval by, keby sa ho nezúčastnil

Asi všetci sa zhodneme na tom, že zúčastniť sa projektu, v ktorom sa dobrovoľne zosobášite s človekom, ktorého nepoznáte, chce istú dávku odvahy. Pri tejto predstave sa nám v hlave môže vynárať asi milión dôvodov, prečo sa ho nezúčastniť. Koho mi vyberú? Čo povie na to moje okolie? Čo ak sa v televízií strápnim? Čo ak ja pre moju polovičku nebudem dosť dobrý? Čo ak sa mi ona nebude páčiť? Ľubo však všetky zábrany prekonal a to aj nesúhlas jeho otca, ktorý sa jeho televízneho sobášu nezúčastnil. Svoju účasť v projekte neľutuje, práve naopak. „Vôbec to neľutujem. Skôr by som ľutoval, keby som sa tohto projektu nezúčastnil. Predsa len, človek si neberie cudzieho človeka každý deň," dodal s úsmevom.

Ak chcete o Ľubovi mať prehľad, sledujte ho na Instagrame!

zdroj: Instagram/lubo.mazura

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Svadba na prvý pohľad - v piatok, 16. apríla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na