Svadba cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Holohlavý Ľubo zo Svadba na prvý pohľad? Pre koronavírus prišiel o vlasy

17. 04 2020 16:30 | KN
Holohlavý Ľubo
Holohlavý Ľubo Foto: TV Markíza

Spomínate si na Ľuba? Tento fešák bol výrazným účastníkom relácie Svadba na prvý pohľad.

S Júliou mali konflikty od začiatku

Fitnes trénerovi, futbalistovi a ešte k tomu všetkému aj dobre vyzerajúcemu vyšportovanému mladíkovi veda priradila usmievavú, teda, lepšie povedané, uchichotanú Júliu. Hoci všetci tvrdili, že tento pár sa k seba vizuálne veľmi hodí, ich vzťah bol od začiatku turbulentný.

Keď sa ženích uvidel prvýkrát s nevestou, neskrýval nadšenie, no i nervozitu. Vystresovaná bola i jeho nastávajúca nevesta Júlia, ktorá sa začala nekontrolovateľne smiať a smiech ju neprešiel až do konca obradu, čo mnohí vnímali ako veľmi nevhodné, ba priam trápne gesto.

Dovolenka ich vzťah neutužila, spoločné bývanie tiež nedopadlo najlepšie

Keď mladomanželia otvorili obálku, ktorá v sebe skrývala meno krajiny, kde strávia medové týždne, pár nadšenie z exotického výletu neskrýval. Dovolenka sa však nezaobišla bez niekoľkých konfliktov, ktoré pramenili z nevysvetlených názorov a nepochopených reakcií. Teda, nie vždy. Žiarlivá Júlia sa do role manželky hneď vžila a urobila Ľubovi poriadnu scénu za to, že sa rozprával s precvičovateľkou jógy, ktorá bola v ich dovolenkovom rezorte zamestnaná. Neskôr mala Júlia zase problém s jedlom, ktoré pre nich prichystali tamojší obyvatelia a ktoré odmietla jesť. Ako prvý dôvod uviedla nedostatočné hygienické návyky ľudí v danej krajine, neskôr zasa, že ich nechce vyjedať, keď sami trpia hladom. Pri spoločnom spolužití to však vyzeralo, že sa všetko na dobré obráti a Ľubo dokonca kúpil dvojici spoločného psa.

Bolo aj niečo viac?

To zaujíma asi každého horlivého fanúšika tejto relácie, no tipovať môžeme len na základe indícií. V čase natáčania Júlia nevyzerala, že by sa fyzickému kontaktu s Ľubom bránila. Hneď po piatich minútach mu uštedrila vášnivý novomanželský (francúzsky) bozk, čím zarazila ako jeho, tak aj všetkých prítomných. Na svadobnú noc si tiež obliekla sexy pyžamo, ktoré odhaľovalo viac, ako zahaľovalo. Na konci relácie však pár naznačil, že medzi nimi nič sexuálne nebolo. „Možno ideme na niektoré veci pomalšie...," povedal opatrne Ľubo. „Ako keby sme už niečo skúšali!" ohradila sa voči nemu prostoreká Júlia, ako inak, opäť so smiechom. Ako to v skutočnosti však bolo, môžeme len hádať.

Vzťah vizuálne atraktívnej dvojici nevydržal

Ako sa však neskôr ukázalo, dvojica svoje dominantné povahy navzájom neustála a ich životné priority sa začali výrazne líšiť. Kým Júlia sa na Ľuba vyjadrovala zmierlivým tónom, Ľubo štipľavými slovami nešetril a povedal, že by radšej tvoril pár s niekym, kto po večeroch nepije len víno a kto športuje. Nepodarený vzťah s Júliou mu však vrásky na tvári nerobí a dôkazom je toho aj posledná fotka, ktorú zverejnil. Ajhľa, holohlavý Ľubo!

zdroj: Instagram/Lubomir Mazura

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Svadba na prvý pohľad - v piatok, 16. apríla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na