MARKÍZA • ŠTVRTOK • 20:30

Spravila chybu, ktorú ľutuje. Lucia sa ospravedlnila za pikantné video

24. 01 2020 12:00 | lm
Lucia
Lucia Foto: TV Markíza

Luciin prešľap pochopiteľne sklamal aj jej rodičov a blízkych.

Lucia zo Svadby na prvý pohľad spravila v minulosti chybu, ktorú teraz ľutuje. Pred rokmi natočila pikantné video, na ktoré by najradšej zabudla, no minulosť sa vymazať nedá. Jediné, čo sa dá spraviť, je zo starých chýb sa poučiť.

To spravila aj Lucia, ktorá sa teraz verejne ospravedlňuje. „V minulosti som spravila niekoľko chýb. Toto bola určite jedna z najväčších, s ktorou som sa dlho nevedela vyrovnať. Neviem to zmazať. Už je to však za mnou. Nie som na to pyšná, ale ako povedal aj Buddha, vždy môžem začať odznovu. A ja som začala," priznala bez okolkov Lucia.

Luciin prešľap pochopiteľne sklamal aj jej rodičov a blízkych, no zdá sa, že po rokoch jej nelichotivé zakopnutie odpustili. „Moji rodičia to pochopili a odpustili mi, mám s nimi krásny vzťah. Rovnako tak aj moji priatelia ma prijali aj s mojimi chybami. Chyby robíme všetci. Väčšie či menšie. Dôležite ale je, aby sme sa z nich poučili. A ja som sa rozhodne poučila,“ uzavrela túto kapitolu Lucia.

ZAK_2254.jpg
Foto: TV Markíza
 

A toto je stanovisko k celej situácii za našu Televíziu: „Tvorcovia a odborníci šou Svadba na prvý pohľad boli oboznámení s Luciinou minulosťou už počas kastingu. Jej zakopnutie spred ôsmych rokov sa už neopakovalo a v testoch jej vychádzala kompatibilita s Ivanom, ktorý je  navyše tolerantný a natoľko silný, že bol predpoklad, že Luckinu minulosť dokáže ustáť.“

Ako sa vyvinie Luciin vzťah s Ivanom a ako zareaguje na celú situáciu z minulosti už ako jej manžel, môžete sledovať v ďalších častiach relácie Svadba na prvý pohľad alebo už teraz na VOYO.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Svadba na prvý pohľad - vo štvrtok, 27. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na