Vzali by ste si úplne cudzieho človeka? Slováci to skúsia v novej šou

24. 01 2019 09:33 | ls
Svadba na prvý pohľad
Svadba na prvý pohľad Foto: Shutterstock.com

Viete si predstaviť, že sa so svojou nastávajúcou či nastávajúcim stretnete po prvý raz zoči-voči až na svadobnom obrade?

Odvážni nezadaní, ktorí v minulosti vyskúšali všetky možné spôsoby randenia, a stále nenašli toho pravého či tú pravú, sa prihlásili do nezvyčajného sociálneho experimentu. Výber svojho životného partnera nechali na odborníkov z oblasti psychológie či biológie.

Žiadna televízna zoznamka, ale skutočná snaha spojiť dvoch ľudí, ktorí sa k sebe hodia a to všetko pod dohľadom tímu odborníkov. Základom pre správny výber partnerov sú niekoľkoročné štúdie, náročné testy a celý proces, ktorý zahŕňa nielen štúdiu osobnostných predpokladov, ale aj fyziologické vlastnosti a rodinné zázemie budúcich manželov.

Odborníci zo všetkých nezadaných záujemcov po náročných testoch vytvorili tri páry. Na troch sobášoch sa tak tri nevesty v krásnych svadobných šatách, pred zrakmi svojich najbližších, uvidia so svojimi partnermi po prvý raz v živote.

Svadba na prvý pohľad vzniká na základe licencie podľa pôvodného formátu s názvom Married at First Sight. Ten je celosvetovo najsledovanejšou a najdiskutovanejšou vzťahovou šou. Niet sa čo diviť, veď hľadať svoju životnú lásku pod dohľadom odborníkov a kamier, to chce poriadnu odvahu!

Šou Svadba na prvý pohľad si nenechajte ujsť na Markíze už čoskoro!

 

Komentáre ( 0)